0544-788-499 א’, ד’ - 16:00-20:00

ייעוץ במרפאה

ייעוץ הינו צעד ראשוני בסיסי והכרחי להצלחת טיפולך. בהגיעך למרפאה בפעם הראשונה, נעשה עבודה מעמיקה ללמוד על מצבך הבריאותי, צרכייך האישיים וכן אשוחח עימך על ציפיותיך באשר לתוצאות הטיפול.

עם בואך למרפאה, תתבקש/י למלא טופס הצהרת בריאות (ראי /ראה טופס “הצהרת בריאות”). קיימת חשיבות רבה לאמינות המידע שיימסר. המידע מספק לי את היכולת להעריך גורמי סיכון בכדי להקטינם ככל שניתן לפני ניתוח. צוות המרפאה עומד לרשותך, במידה ותזדקק/י לעזרה במילוי הטופס. לאחר מכן, עם כניסתך אמלא שאלון נוסף על מידע רפואי.  בפגישה, על פי השאלון תשאל/י שאלות נוספות אשר יכוונו לבדיקות נוספות במידת הצורך.(ראי/ ראה “שאלון רופא”).

בסיום מילוי הטפסים תתבקש/י להיבדק. כל ניתוח מצריך בדיקה מדוקדקת של האזור לגביו פנית לקבלת טיפול. לאחר הבדיקה נשוחח על הרצונות והציפיות, שאלות ספציפיות הקיימות וכן על מהלך הטיפול המומלץ שיותאם ספציפית עבורך. אסביר על ההכנות לניתוח, יום הניתוח ומהלכו וכן המעקב לאחר הניתוח. כמובן שנתיחס גם לסיכונים הקיימים ותופעות לוואי אפשריים.

לקראת סיום שלב ראשוני זה, תקבל/י טופס המציין בדיקות שגרתיות אותן תתבקש/י לעבור וזאת כחלק מההכנה לניתוח המבוקש (כגון: ספירת דם וכימיה, תפקודי קרישה, א.ק.ג., צילום חזה וכדומה). על פי הצורך, יתכן ותתבקש/י לערוך בדיקות נוספות או שאפנה ליועצים נוספים לשם קבלת אישור לעבור את הניתוח.

ולסיום, נצייד אותך בטפסים נוספים בעלי מידע חשוב, בהם תוכל/י לעיין לפני השלב הבא. מובן שלא תעזב/י את מרפאתי מבלי שתקבלו ייעוץ, עזרה והכוונה מול קופות החולים, היועצים ו/או חברות הביטוח. טפסי הסכמה מדעת לניתוח הכוללים הסברים על הניתוח ועל תופעות הלוואי והסיבוכים האפשריים ינתנו בעוד מועד או בניתן להוריד מהקישור המצורף מהאיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית.