0544-788-499 א’, ד’ - 16:00-20:00

הרמת גבות

יעוץ ובדיקה: לאחר ייעוץ במרפאה ולאחר בדיקתך אצל ד”ר חייק, ניתן יהיה להבין את ציפיותייך ולהחליט האם הציפיות הן בהתאם למציאות ובהתאם לאשר ניתן להשיג. לרב ניתן להשיג תוצאות טובות ומתיחה של הפנים והצוואר וקפלי העור שנוצרו מתהליכים טבעיים במשך השנים. העיצוב מחדש של אזור הגבות מיועד להרים את הגבות ש”נפלו” עם השנים. בד”כ גבה היא במיקום גבוה שנותן מראה של עין פתוחה ומושכת. עם השנים קיימת נטייה של הגבה ליפול בעיקר בצד. הניתוח שואף להרים את הגבה למיקומה הטבעי. הניתוח אינו משנה את מרקם העור ולכן אינו מטפל בקמטוטים קטנים הקיימים בו. המטרה היא להביא למראה טבעי ול”הקפיא” את המראה כך שבעוד מספר שנים מראה הגבה יחזור להיות במצבו הטבעי של לפני הניתוח. בבסיסו הניתוח מסתמך גם על איכות ואלסטיות העור. תוצאות הניתוח יישארו לזמן רב אם המשקל ואיכות העור יישארו יציבים לאורך זמן. הניתוח לפעמים משולב עם מתיחת עפעפיים, פנים וצוואר.

לאחר בדיקתכם אתן ייעוץ אמין שיתאים לבעייתכם בהתאם גם לגילכם, הבעיות אשר יוצגו ומחלות הרקע. תדרשו להביא בדיקות מתאימות על פי סוג הניתוח המבוצע.

לאחר הניתוח יוותרו צלקות באזור קדמי לשיער או בתוך השיער מעל אזור ה”מפרצים”. ניתן לשנות מיקום ואורך צלקות על פי טיב העור, מידת המתיחה לבצע ועודפי העור שיוסרו, סוג ומיקום השיער. הצלקות לרב יוסתרו במקומות המתאימים ויטשטשו עם הזמן.

אשמע על הציפיות שלכם מהניתוח יחליט ויסביר לכם בפירוט על אשר ניתן להשיג הניתוח ויחליט האם הציפיות תואמות לתוצאות האפשריות.

אסביר לכם בפירוט על כל הסיבוכים האפשריים, סיבוכים שיכולים לקרות בכל ניתוח וכן על סיבוכים אפשריים לכל ניתוח באופן יותר ספציפי. ההסבר מיועד לתת לכם כלים לקחת החלטה לגבי הניתוח ובכדי למזער את הסיכונים.

בד”כ הניתוח יבוצע בהרדמה כללית ולרב מומלץ להישאר ללינה של לילה אחד להשגחה. במידה ותחליטו להשתחרר ביום הניתוח אנא דאגו לליווי מתאים לאחר הניתוח לביתכם ולמישהו אשר ישהה במחיצתך בלילה שלאחר הניתוח. לרב ניתוחים אלה מצריכים השגחה של לילה אחד לפחות.

בניתוח עצמו אתם תקבלו חומרי הרדמה אשר יעזרו לכם להירגע בתהליך ההרדמה ואשר ימנעו מכם כאבים בזמן הניתוח ולאחריו. לאחר הניתוח אתם תשהו כשעה בחדר התאוששות ולאחר מכן תועברו לחדר להשגחה נוספת. האזור המנותח יהיה חבוש בחבישה או שיושארו פלסטרים ואתם תתעוררו עם סווג החבישה המתאים לניתוח אותו תעברו ואשר לגביו תקבלו הנחיות לפני הניתוח. ההחלטה על סוג החבישה תילקח על ידי ועל פי מהלך הניתוח. בכל מקרה ביום שלאחר הניתוח ולפני שחרורכם נדאג כי אתם תצאו לביתכם עם פלסטרים בלבד על אזור החתך.

מיד לאחר הניתוח יעזרו לכם לקום ולהתהלך. הקימה המוקדמת באה למנוע סיבוכים של היווצרות קרישי דם ו/או דלקת ריאות. תקבלו הנחיות ויתכן אף בלון או מתקן אשר עוזרים לנשימה לאחר ניתוח.

החבישה לאחר הניתוח תלויה בהיקף הניתוח. אתם תוכלו להתקלח עם מים וסבון 24 שעות לאחר הניתוח. לפני השחרור תבוצע חפיפה של הראש בכדי להקל על הטיפול הראשוני לאחר הניתוח. כל התפרים הם תפרים נספגים ואין צורך בהוצאתם. יתכן ויהיו קצוות תפרים אשר יוסרו לאחר כשבועיים אם הם לא יפלו לבד. בתחילה אזור הניתוח יהיה נפוח ויתכנו שטפי דם למשך כשבועיים עד שלושה. רב הנפיחות חולפת לאחר כחודש. צורתו הסופית של האזור המנותח תראה לאחר מספר חודשים. מיד לאחר הניתוח יתכן ותהיה ירידה בתחושה באזור המנותח או רגישות יתר. כל אלו ייעלמו לאחר מספר ימים או שבועות. תתכן נפיחות ושטפי דם גם באזור העפעפיים.

לאחר הניתוח אהיה זמין בכל שעה ובכל יום בשבוע. לאחר הניתוח יינתן לך מספר הטלפון האישי שלי ויהיה ניתן להשיגי בכל שאלה או צורך. היחס האישי לו תזכו כבר במהלך הייעוץ הראשוני יהיה קיים גם לאחר הניתוח. כל החלפת חבישה או טיפול בפצע הניתוחי יבוצע על ידי. לאחר הניתוח תהיה ביקורת ראשונית לאחר לא יותר משבוע או על פי הצורך. אתם תחזרו לביקורות תכופות על פי צורת החלמתכם ועל פי הצורך. הביקורות יהיו לאחר מכן פחות תכופות.

לאחר הניתוח לרב יהיו כאבים. לרב הכאבים ניתנים לשליטה על ידי כדורים נגד כאבים כמו אופטלגין או אקמול. מומלץ ביומיים הראשונים לאחר הניתוח לקחת נוגדי כאבים. הנחיות יינתנו בהתאם לדיון שיהיה לפני הניתוח.

מומלץ לא לבצע פעילות גופנית מאומצת מספר שבועות לאחר הניתוח. יהיה עליכם לשכב עם ראש מורם ולעשות שימוש בקומפרסים קרים מספר ימים לאחר הניתוח. ניתן לבצע פעולות שגרתיות ללא מגבלה. מיד לאחר הניתוח העור יהיה מתוח ולפעמים יופיע יובש. לאחר הניתוח והמקלחת הראשונה ניתן להשתמש בכל קרם לחות ויש להימנע ממריחה על אזור החתך. אזור הניתוח יהיה נוקשה ורק לאחר מספר שבועות או חודשים הוא יתרכך. בביקורים שלאחר הניתוח תוכלו להיוועץ איתי  על המשך תהליך הריפוי.

לרב יש לקחת חופש מהעבודה  על פי סוג העבודה והפעילות אשר עלייך לבצע ועל פי הניתוח שבוצע. לרב בשל שטפי דם מומלץ לקחת חופשת מחלה של כשבועיים. תוכלו להיוועץ עימי על פי ניסיוני בזמן ההחלמה הספציפי לכל ניתוח.

יש לזכור כי כל אחד אשר שוקל לבצע ניתוח צריך לשקול את הצדדים החיוביים וגם את הסיכונים.

הניתוח הם שכיחים ומבוצעים במאות ואלפי נשים וגברים ברחבי העולם. הצורה הטובה ביותר לשמוע וללמוד על הסיכונים היא על בסיס אישי בזמן הייעוץ. בכל ניתוח קיימים סיכונים בחלקם נמוכים וקיימים בכל ניתוח ובחלקם קיימים יותר על פי הנתונים האישיים.

כל הסיבוכים יוזכרו ויוסברו במהלך הייעוץ  ולאחר בדיקתך.

סיבוכים כמו זיהום דימום, שינויים בתחושה בעור, פגיעה בעור, יצירת אי סדירויות ואסימטריה פתיחה של תפרים ופגיעה עצבית כמו גם סיכון בהרדמה כולם יוסברו במהלך הייעוץ.