0544-788-499 א’, ד’ - 16:00-20:00

הרמת עפעפיים

לאחר ייעוץ ולאחר בדיקה, ניתן יהיה להבין את ציפיותייך ולהחליט האם הציפיות הן בהתאם למציאות ובהתאם לאשר ניתן להשיג. לרב ניתן להשיג תוצאות טובות ומתיחה והרמה תוך הסרה של עודף העור בעפעפיים. העיצוב מחדש של אזור העפעפיים מיועד לפתוח את מראה העפעפיים והעין ולתת לה מראה “צעיר” ללא קפלי עור, ו”כובד ” של העפעפיים. לרב קיימת טענה כי העפעף כבד וכי קשה להתאפר והאיפור נמרח במקרה של אשה. הניתוח יכול להיות משולב בהרמת גבות ו/או מתיחת פנים וצוואר. עם השנים קיימת נטייה של העפעף לפתח קפלים ושקיות המשוות מראה עייף לעין. הניתוח אינו משנה את מרקם העור בעור שאינו מוסר ולכן אינו מטפל בקמטוטים קטנים הקיימים בו. המטרה היא להביא למראה טבעי ול”הקפיא” את המראה כך שבעוד מספר שנים מראה העפעף יחזור להיות במצבו הטבעי של לפני הניתוח. בבסיסו הניתוח מסתמך גם על איכות ואלסטיות העור. תוצאות הניתוח יישארו לזמן רב אם המשקל ואיכות העור יישארו יציבים לאורך זמן. ניתן לבצע מתיחת עפעף עליון ו/או תחתון על פי הצורך.

 לאחר בדיקתכם אתן ייעוץ אמין שיתאים לבעייתכם בהתאם גם לגילכם, הבעיות אשר יוצגו ומחלות הרקע. תדרשו להביא בדיקות מתאימות על פי סוג הניתוח המבוצע.

 לאחר הניתוח יוותרו צלקות באזור קפל העפעף בעפעף העליון, או מתחת לריסים בעפעף התחתון או ללא צלקת חיצונית בעפעף התחתון. הצלקות לרב יוסתרו במקומות המתאימים ויטשטשו עם הזמן.

 לאחר בדיקתכם ובדיקות מתאימות  ולאחר שישמע על הציפיות שלכם מהניתוח אחליט ואסביר לכם בפירוט על אשר ניתן להשיג הניתוח ואחליט האם הציפיות תואמות לתוצאות האפשריות. יתכן ותשלחו לבצע בדיקת עיניים באם קיים יובש או דמעת או שבבדיקה ימצא ממצא המצריך בדיקת רופא עיניים לפני ניתוח.

 יוסבר לכם בפירוט על כל הסיבוכים האפשריים, סיבוכים שיכולים לקרות בכל ניתוח וכן על סיבוכים אפשריים לכל ניתוח באופן יותר ספציפי. ההסבר מיועד לתת לכם כלים לקחת החלטה לגבי הניתוח ובכדי למזער את הסיכונים.

 בד”כ הניתוח יבוצע בהרדמה כללית או בהרדמה מקומית משולבת בטשטוש ולרב מומלץ להישאר ללינה של לילה אחד להשגחה. במידה ותחליטו איתי להשתחרר ביום הניתוח אנא דאגו לליווי מתאים לאחר הניתוח לביתכם ולמישהו אשר ישהה במחיצתך בלילה שלאחר הניתוח. לרב ניתוחים אלה מצריכים השגחה של לילה אחד לפחות.

בניתוח עצמו אתם תקבלו חומרי הרדמה אשר יעזרו לכם להירגע בתהליך ההרדמה ואשר ימנעו מכם כאבים בזמן הניתוח ולאחריו. לאחר הניתוח אתם תשהו כשעה בחדר התאוששות ולאחר מכן תועברו לחדר להשגחה נוספת. האזור המנותח יהיה חבוש בחבישה עם קומפרסים קרים ויושארו פלסטרים. אתם תתעוררו עם גל לשמירת לחות בעין וטיפות עיניים. חבישה היא מינימלית ומתאימה לניתוח אותו תעברו ואשר לגביו תקבלו הנחיות לפני הניתוח. ההחלטה על סוג החבישה תילקח על ידי ועל פי מהלך הניתוח. בכל מקרה ביום שלאחר הניתוח ולפני שחרורכם נדאג כי אתם תצאו לביתכם עם פלסטרים בלבד על אזור החתך.

 מיד לאחר הניתוח יעזרו לכם לקום ולהתהלך. הקימה המוקדמת באה למנוע סיבוכים של היווצרות קרישי דם ו/או דלקת ריאות. תקבלו הנחיות ויתכן אף בלון או מתקן אשר עוזרים לנשימה לאחר ניתוח.

החבישה לאחר הניתוח תלויה בהיקף הניתוח. אתם תוכלו להתקלח עם מים וסבון 24 שעות לאחר הניתוח. לפני השחרור תבוצע חפיפה של הראש בכדי להקל על הטיפול הראשוני לאחר הניתוח. אם יושארו תפרים אלו יוסרו 3-5 ימים לאחר הניתוח. בתחילה אזור הניתוח יהיה נפוח ויתכנו שטפי דם למשך כשבועיים עד שלושה. רב הנפיחות חולפת לאחר כחודש. צורתו הסופית של האזור המנותח תראה לאחר מספר חודשים. כל אלו ייעלמו לאחר מספר ימים או שבועות.

 לאחר הניתוח ד”ר אהיה זמין בכל שעה ובכל יום בשבוע. לאחר הניתוח יינתן לך מספר הטלפון האישי שלי ויהיה ניתן להשיג אותי בכל שאלה או צורך. היחס האישי לו תזכו כבר במהלך הייעוץ הראשוני יהיה קיים גם לאחר הניתוח. כל החלפת חבישה או טיפול בפצע הניתוחי יבוצע על ידי. לאחר הניתוח תהיה ביקורת ראשונית לאחר לא יותר משבוע או על פי הצורך. אתם תחזרו לביקורות תכופות על פי צורת החלמתכם ועל פי הצורך. הביקורות יהיו לאחר מכן פחות תכופות.

 לאחר הניתוח לרב יהיו כאבים. לרב הכאבים ניתנים לשליטה על ידי כדורים נגד כאבים כמו אופטלגין או אקמול. מומלץ ביומיים הראשונים לאחר הניתוח לקחת נוגדי כאבים. הנחיות יינתנו בהתאם לייעוץ שיהיה לפני הניתוח.

מומלץ לא לבצע פעילות גופנית מאומצת מספר שבועות לאחר הניתוח. יהיה עליכם לשכב עם ראש מורם ולעשות שימוש בקומפרסים קרים, גל לעיניים בלילה וטיפות עיניים במשך היום מספר ימים לאחר הניתוח. ניתן לבצע פעולות שגרתיות ללא מגבלה. מיד לאחר הניתוח העור יהיה מתוח ולפעמים יופיע יובש. לאחר הניתוח והמקלחת הראשונה ניתן להשתמש בכל קרם לחות ויש להימנע ממריחה על אזור החתך. אזור הניתוח יהיה מעט נוקשה ורק לאחר מספר שבועות או חודשים הוא יתרכך. בביקורים שלאחר הניתוח תוכלו להיוועץ איתי  על המשך תהליך הריפוי.

לרב יש לקחת חופש מהעבודה  על פי סוג העבודה והפעילות אשר עלייך לבצע ועל פי הניתוח שבוצע. לרב בשל שטפי דם מומלץ לקחת חופשת מחלה של כשבועיים. תוכלו להיוועץ עימי על פי ניסיוני בזמן ההחלמה הספציפי לכל ניתוח.

 יש לזכור כי כל אחד אשר שוקל לבצע ניתוח צריך לשקול את הצדדים החיוביים וגם את הסיכונים.

הניתוח הם שכיחים ומבוצעים במאות ואלפי נשים וגברים ברחבי העולם. הצורה הטובה ביותר לשמוע וללמוד על הסיכונים היא על בסיס אישי איתי. בכל ניתוח קיימים סיכונים בחלקם נמוכים וקיימים בכל ניתוח ובחלקם קיימים יותר על פי הנתונים האישיים. כל הסיבוכים יוזכרו ויוסברו במהלך הייעוץ  ולאחר בדיקתך. סיבוכים כמו זיהום דימום, יצירת אי סדירויות ואסימטריה, פתיחה של תפרים ויצירת ציסטות בקו החתך כמו גם יובש בעין וצורך בשימוש בטיפות וגל לעיניים וסיכוני בהרדמה כולם יוסברו במהלך הייעוץ.