0544-788-499 א’, ד’ - 16:00-20:00

חומרי מילוי ובוטוקס

בוטוקס

בוטוקס הוא תכשיר רפואי (שבשפה מקצועית נקרא רעלן) המשמש לשיתוק והרפייה של שרירים הגורמים להווצרות קמטים

.מדובר בחומר יעיל ובטוח להזרקה, אך ורק כאשר הפעולה נעשית בידיים מיומנות

.בוטוקס מתאים בעיקר לחלק העליון של הפנים כמו האזור האמצעי בין הגבות, המצח וכן צידי העין

.לרב אין תופעות לוואי פרט לאדמומיות מקומית למספר דקות עד שעות, או שטף דם קטן באזור ההזרקה

את ההזרקה לרב אני עושה לאחר אלחוש עם קירור מיוחד או על ידי משחה לאלחוש. נשים רבות אשר מזריקות באופן קבוע לפעמים אינן דורשות או אינן מעוניינות באלחוש מאחר וההזרקה נעשית עם מחט זעירה ובמהירות, כך שלרב אינה מורגשת

היתרון והחסרון של החומר הוא שהתוצאה נראית לאחר מספר ימים ועד שבוע, אך נמשכת בין 3-6 חודשים. לאחר מספר הזרקות באותו המקום זמן יעילות החומר לרב גדלה בשל ניוון השרירים שהוזרקו

אומנם ניתן להזריק את החומר כמעט בכל מקום אך נדירים המקרים בהם אעשה זאת, בשל הסיכון הכרוך בהזרקה באזורים רגישים אשר עלולים לגרום לתוצאה שאינה רצויה

.בוטוקס יכול לשמש גם לטיפול בהזעת יתר בבתי השחי

חומרי מילוי

לאחר ייעוץ ולאחר בדיקה, ניתן יהיה להבין את ציפיותייך ולהחליט האם הציפיות הן בהתאם למציאות ובהתאם לאשר ניתן להשיג. שיפור המראה על ידי חומרי מילוי מבוצע ברחבי העולם ונחשב לאחת מהפעולות הפשוטות והבטוחות לשיפור המראה באופן מיידי וקל כאשר נעשה בידיים מאומנות ועל ידי מומחה בכירורגיה פלסטית ואסטתית.

נשים רבות אינן מעוניינות בניתוח ולפיכך הפתרון הוא על ידי חומרי מילוי לשיפור מראה הקפלים והקמטים. התוצאות הן מיידיות. לרב ניתן להשיג תוצאות טובות ומילוי של האזור ללא ניתוח. האזורים המטופלים לרב הם אזור מסביב לשפתיים, ניתן להגדיל גם את השפתיים עצמן, וכן לחריצים, קפלים וקמטים עמוקים אחרים הנוצרים עם השנים או כתוצאה משינוי משמעותי במשקל. חומרי המילוי משמשים הרבה פעמים גם פתרון זמני לגישור עד להחלטה על הניתוח למתיחת הפנים.

חומרי המילוי נחלקים למספר צורות נספגים ואינם נספגים. ביולוגיים וסינטטיים.

חומרים נספגים– הם החומרים המומלצים על ידי מכיוון שהם בטוחים יותר. חסרונם הוא בזמן הלוקח להם להיספג.

חומרים אלו נחלקים לחומרים ביולוגיים כאשר הראשון והטוב ביותר הוא שומן אשר נשאב ממקום אחר בגוף. יש לציין כי היתרון הוא שחומר המילוי הוא מגופכם ואין אפשרויות רבות לסבוכים או תופעות לוואי. החיסרון הוא בספיגה של עד כ- 60% מהכמות המוזרקת ולכן צריך לחזור על הפעולה. אך יתרון גדול הוא שמה שנשאר הוא לתמיד והוא שלכם ללא כל תופעת לוואי. הזרקת שומן מבוצעת בתנאים סטריליים ולרב בחדר ניתוח בכפוף לכמות ההזרקה ומקומות המילוי. אזור השאיבה לרב הוא אזור ממנו רוצים להוריד נפח ויכול להיות בטן, ירכיים או כל מקום אחר בו קיים ריכוז שומן. לרב באזור זה יהיו חבורות לאחר השאיבה אך הן חולפות לאחר עד כשבועיים. האזור המוזרק לרב יהיה מעט נפוח ויתכנו גם שם מעט אודם או כחלון כתוצאה מההזרקה עצמה אך עם חלוף תופעות אלו יהיו לך תוצאות לאורך זמן עם חומר שאינו אחר או שונה מגופך.

חומרים סינטטיים (חומצה היאלורונית – PERLANE RESTYLANE) – זהו חומר הבחירה בעיני. קיים ניסיון של מעל ל- 15 שנה ברחבי העולם בשימוש בחומר זה. הוא היקר ביותר אך האמין ביותר. החברה מפרסמת כי הוא נספג תוך כשנה עד שנה וחצי וממליצה על מילוי נוסף לאחר ההזרקה הראשונה לאחר כ- 4 חודשים לחיזוק הקיים. התוצאות הן מיידיות כי כמות החומר המוזרקת היא גם זאת שנשארת בפועל במיידית למרות בצקת מינימלית. לציין כי החומר היום כולל חומר עם הרדמה מקומית המקלים על ההזרקה ועל האי נוחות למיד לאחר ביצוע הפעולה. הפעולה אורכת מספר דקות ולרב ניתן לבצע גם ללא אלחוש. יתכן מעט אודם או כחלון שחולפים מהר כתוצאה מההזרקה עצמה.

לרב ההזרקה נעשית עם אלחוש המושג בטכניקות שונות כמו משחה מאלחשת , חומר קירור מקומי (שיטה חדשנית לאלחוש) או הרדמה מקומית לאזור.

איני מזריק חומרים קבועים כמו סיליקון, ביואלקמיד או חומרים אחרים בשל הסיכונים והסיבוכים המוכרים בחומרים אלו!