0544-788-499 א’, ד’ - 16:00-20:00

שדיים

חלק זה של האתר מוקדש לניתוחי השד.

ניתוחי השד הפכו להיות הניתוחים הנפוצים ביותר הנעשים היום בכירורגיה הפלסטית.

ניתוחי השד שואפים לעצב את השד למראה צעיר ומושך, או לשפר את המראה הקיים למשל: לפני או אחרי הריונות, הנקות ושינויים במשקל, או לאחר ניתוחים כירורגיים לכריתת שד חלקית או מלאה.

רק לאחר ייעוץ ובדיקה ניתן לראות אם ציפיותייך תואמות את אשר ניתן להשיג בטכניקות המתקדמות ביותר אשר יותאמו לך אישית.

ניתן כיום לבצע הגדלת שד בצורות שונות תוך עיצוב השד הקיים למראה מלא וזקור. את ההגדלה ניתן לבצע כהגדלת שד בפני עצמה או תוך תיקון אסימטריה קיימת. אסימטריה יכולה להיות מולדת או לאחר ניתוחי שד מסיבות רפואיות. קיים כיום דור חדש של שתלים אשר מבטיחים אורך חיים למשתלים עצמם. לאחר בדיקה ניתן יהיה להתאים לך את המשתלים הנכונים לך באופן ספציפי:עגולים, אנטומיים, גבוהים או נמוכים.

הקטנות שד מבוצעות בנשים בעלות שדיים גדולים אשר יכולים לגרום לבעיות רפואיות כגון כאבי גב, יציבה שאינה נכונה, בעיות עוריות וכן מגבלה תפקודית בחיי היום יום בשל משקל החזה. בניתוח ניתן לבצע הקטנה של נפח השד ועיצובו מחדש תוך מיקום הפטמה והעטרה במיקום הנותן מראה צעיר ומושך.

הרמת שד לרב מבוצעת לאחר שינויים וירידה גדולה במשקל, לאחר הריונות ולידות או כחלק מתיקון צורה מולדת נפולה של השד. הרמת השד יכולה להיות מבוצעת כהרמה בלבד אם קיים תוכן מספק למילוי השד או בשילוב הגדלת שד תוך שימוש במשתלי סיליקון. ניתוח זה מעצב את השד למראה זקור, צעיר ומלא.

שחזורי שד ואונקופלסטיקה כיום נפוצים יותר. איכות השחזורים שונה איכותית וטובה ממה שניתן היה להשיג בעבר בעיקר בשל שינוי ושיתוף מומחה לכירורורגיה פלסטית בצוות של הכירורגים הכלליים והאונקולוגים אשר מבצעים את כריתת השד ואת הטיפולים הדרושים לאחר כריתת השד. כיום קיים צוות המלווה איתכן לאורך התהליך תוך החלטה על צורת הניתוח הנכונה ביותר במצב הנתון ומחשבה מיידית או עתידית על שחזור. כל אישה צריכה לצאת גם לאחר ניתוח לכריתה חלקית או מלאה של השד עם שד משוחזר בכדי לאפשר את החזרה המהירה והטובה ביותר לחיי השגרה.

מידע מלא יותר לכל אחד מהניתוחים תוכלו למצוא בדפי המידע הבאים.