0544-788-499 א’, ד’ - 16:00-20:00

מילוי קמטים שפתיים והזרקות שומן

מילוי קמטים, שפתיים והזרקות שומן

לאחר ייעוץ ובדיקה, ניתן יהיה להבין את ציפיותייך, ולהחליט האם הציפיות תואמות למציאות ובהתאם לאשר ניתן להשיג. שיפור המראה על ידי חומרי מילוי מבוצע ברחבי העולם ונחשב לאחת מהפעולות הפשוטות והבטוחות לשיפור המראה באופן מיידי וקל, כאשר נעשה בידיים מיומנות ועל ידי מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית.

נשים רבות אינן מעוניינות בניתוח, ולפיכך הפתרון הוא על ידי חומרי מילוי לשיפור מראה הקפלים והקמטים. חשוב לציין כי התוצאות הן מיידיות. לרב ניתן להשיג תוצאות טובות ומילוי של האזור ללא ניתוח. האזורים המטופלים באופן שכיח הם האזורים מסביב לשפתיים. ניתן להגדיל גם את השפתיים עצמן. טיפולים נוספים מכוונים  לחריצים, קפלים וקמטים עמוקים אחרים הנוצרים עם השנים או כתוצאה משינוי משמעותי במשקל. חומרי המילוי משמשים הרבה פעמים גם פתרון זמני לגישור עד להחלטה על הניתוח למתיחת הפנים.

חומרי המילוי נחלקים למספר קבוצות:  חומרים נספגים וחומרים שאינם נספגים,חומרים ביולוגיים וסינטטיים.

חומרים נספגים הם החומרים המומלצים על ידי מכיוון שהם בטוחים יותר. חסרונם הוא במשך הזמן הלוקח להם להיספג.חומרים אלו נחלקים לחומרים ביולוגיים- כאשר הראשון והטוב ביותר הוא שומן, אשר נשאב ממקום אחר בגוף. היתרון הוא שחומר המילוי הוא מגופכם, עובדה הממזערת את תופעות הלוואי והסיבוכים בטיפול. החיסרון הוא בספיגה של עד כ- 60% מהכמות המוזרקת, לפיכך ישנו צורך לחזור על הפעולה. למרות זאת, יש לציין כי קיים יתרון משמעותי בכך שמה שנשאר הוא תמידי  והוא שלכם, עם פרופיל תופעות לוואי מזערי. הזרקת שומן מבוצעת בתנאים סטריליים ולרב בחדר ניתוח בכפוף לכמות ההזרקה ומקומות המילוי. אזור השאיבה לרב הוא אזור ממנו רוצים להוריד נפח ויכול להיות בטן, ירכיים או כל מקום אחר בו קיים ריכוז שומן. לרב באזור זה יהיו חבורות לאחר השאיבה, אך הן חולפות תוך כשבועיים. האזור המוזרק לרב יהיה מעט נפוח ויתכן גם שם מעט אודם או כחלון כתוצאה מההזרקה עצמה, אך עם חלוף תופעות אלו יהיו לך תוצאות לאורך זמן עם חומר שאינו אחר או שונה מגופך.

חומרים סינטטיים (חומצה היאלורונית – PERLANE RESTYLANE) – זהו חומר הבחירה בעיני. קיים ניסיון של מעל ל- 15 שנה ברחבי העולם בשימוש בחומר זה. הוא היקר ביותר אך האמין ביותר. החברה מפרסמת כי הוא נספג תוך כשנה עד שנה וחצי וממליצה על מילוי נוסף לאחר ההזרקה הראשונה לאחר כ- 4 חודשים לחיזוק הקיים. התוצאות הן מיידיות כי כמות החומר המוזרקת היא גם זאת שנשארת בפועל באופן מיידי, למרות נוכחות בצקת מינימלית. יש לציין כי החומר היום כולל תמיסת הרדמה מקומית המקלה על ההזרקה ועל האי נוחות  מייד לאחר ביצוע הפעולה. הפעולה אורכת מספר דקות ולרב ניתן לבצעה גם ללא אלחוש. כאמור, יתכן מעט אודם או כחלון שחולפים מהר כתוצאה מההזרקה עצמה.

לרב ההזרקה נעשית עם אלחוש המושג בטכניקות שונות כמו משחה מאלחשת , חומר קירור מקומי (שיטה חדשנית לאלחוש) או הרדמה מקומית לאזור.

איני מזריק חומרים קבועים כמו סיליקון, ביואלקמיד או חומרים אחרים בשל הסיכונים והסיבוכים המוכרים בחומרים אלו