0544-788-499 א’, ד’ - 16:00-20:00

ניתוחים בריאטריים

ניתוחים פלסטיים לאחר ירידה מסיבית במשקל לאחר דיאטה או ניתוחים שונים להרזיה מיועדים לעיצוב הגוף וגזרתו מחדש.

ניסיוני הרב בכל הניתוחים הבריאטריים ובניתוחים משולבים מעבודתי במגזר הציבורי, הפרטי ומההשתלמויות אשר עברתי בקנדה וברזיל מאפשר לי לתת לכם את הפתרון לעודפי העור והבעיות שנוצרות בצורת הגוף לאחר הרזייה מסיבית..

הניתוחים משמשים להסרת עודף העור והשומן שנוצרו לאחר ההרזיה. כמות העור העודפת יכולה להיות באזור הפנים והצוואר, הזרועות, השד, הבטן, בעכוז, הירכיים ואף בגב. עודף העור יוצר קפלי עור “מיותרים” אשר מעבר לעוות האסטטי יוצרים לפעמים גם בעיה תפקודית.

הניתוח הפלסטי משמש להסרת עודפים אלו ושיפור המראה והתפקוד.

לאחר הדיאטה או לאחר הניתוח להרזיה יש להגיע למשקל היעד ולשמור על משקל יציב מספר חודשים.

לאחר בדיקתכם אתן ייעוץ אמין שיתאים לבעייתכם בהתאם גם לגילכם, הבעיות אשר יוצגו ומחלות הרקע.

לאחר הניתוח יוותרו חתכים שלרב יוסתרו במקומות המתאימים ויטשטשו עם הזמן. אם אזור החתכים יהיה שונה מהמקובל בכדי לקבל את התוצאה הרצויה הן לרב מתקבלות על ידי אלו שעברו את הניתוחים.

לאחר הרזיה מסיבית לפעמים קיימת פגיעה ביכולת הריפוי של הפצעים וההחלמה בכלל ולכן מקובל לבצע את הניתוחים בשלבים בכדי להקטין את הסיכונים. בין השלבים והניתוחים השונים ממתינים לרב מספר חודשים או אף יותר. יש לציין כי אנשים מחליטים באופן שונה על האזורים אשר מפריעים להם ועל היקף הניתוחים אשר הם מוכנים לעבור.

רק לאחר בדיקתכם ובדיקות מתאימות  ולאחר שאשמע על הציפיות שלכם מהניתוח אחליט ואסביר לכם בפירוט על אשר ניתן להשיג הניתוח ויחליט האם הציפיות תואמות לתוצאות האפשריות.

אסביר לכם בפירוט על כל הסיבוכים האפשריים, סיבוכים שיכולים לקרות בכל ניתוח וכן על סיבוכים אפשריים לכל ניתוח באופן יותר ספציפי. ההסבר מיועד לתת לכם כלים לקחת החלטה לגבי הניתוח ובכדי למזער את הסיכונים.

במקרים בהם קיים בקע (הרניה) כירורג מומחה יתן ייעוץ ויש אפשרות לבצע ניתוח משולב של תיקון הבקע עם מתיחת הבטן. קיים יתרון למתיחה ולשילוב כירורג לאבטחת איכות תיקון הבקע, חיזוק התיקון על ידי חיזוק השרירים במתיחת הבטן וכן השתתפות קופות החולים ו/או הביטוחים המשלימים בתיקון הבקע.