0544-788-499 א’, ד’ - 16:00-20:00

שאיבת שומן

לאחר ייעוץ ולאחר בדיקה ניתן יהיה להבין את ציפיותייך ולהחליט האם הציפיות הן בהתאם למציאות ובהתאם לאשר ניתן להשיג. לרב ניתן להשיג עיצוב מחדש של האזור המיועד לשאיבה. הניתוח מטרתו לעצב ולחטב ללא יצירה של עור עודף באזור לשאיבה. בבסיסו הניתוח מסתמך של כך שלאחר השאיבה באם איכות ואלסטיות העור הן טובות נקבל התכווצות של העור מעל האזור שעבר שאיבת שומן. הניתוח אינו מיועד להרזיה אלא לעיצוב וחיטוב בלבד. תוצאות הניתוח יישארו לזמן רב אם המשקל יישאר יציב לאורך זמן.

ניתוחים לשאיבת שומן משמשים להסרת עודף השומן מאזורים “עקשניים” ו”עמידים” לניסיונות שיפור לאחר התעמלות ו/או הרזיה. שאיבה מסיבית עם איכות עור ירודה תגרום ליצירת עודפי עור ואי סדירויות ולכן אינה מתאימה לבעלי משקל עודף גדול או  לבעלי עור עם איכות ואלסטיות ירודה (עור עם סימני מתיחה). כמות השומן העודפת יכולה להיות כמעט בכל אזור בגוף: באזור הפנים והצוואר, הזרועות, השד, הבטן, בעכוז, הירכיים ואף בגב. קיימים אזורים טיפוסיים יותר ושכיחים יותר לשאיבת שומן כמו מותניים, בטן, צידי העכוז והירכיים. שאיבת שומן הרבה פעמים היא פעולה משלימה לניתוחים מעצבים כמו מתיחת בטן, מתיחת צוואר, הקטנת שד ניתוחים בריאטרים ועוד.

כיום יודעים שאין לבצע שאיבות שומן מסיביות מעל ל-5 ליטר שאיבה בשל הסיכונים הקיימים בכך.

באם יש התוויה לשאיבה גדולה מקובל לבצע את הניתוחים בשלבים בכדי להקטין את הסיכונים. בין השלבים והניתוחים השונים ממתינים לרב מספר חודשים או אף יותר. יש לציין כי אנשים מחליטים באופן שונה על האזורים אשר מפריעים להם ועל היקף הניתוחים אשר הם מוכנים לעבור.

הניתוח הפלסטי משמש להסרת עודפי השומן ושיפור המראה והתפקוד.

באם אתם לאחר דיאטה או לאחר ניתוח להרזיה יש להגיע למשקל היעד ולשמור על משקל יציב מספר חודשים.

רק לאחר בדיקתכם אתן ייעוץ אמין שיתאים לבעייתכם בהתאם גם לגילכם, הבעיות אשר יוצגו ומחלות הרקע. תדרשו להביא בדיקות מתאימות על פי סוג הניתוח המבוצע.

לאחר הניתוח יוותרו צלקות זעירות מהנקבים דרכם בוצעה השאיבה. אלו לרב יוסתרו במקומות המתאימים ויטשטשו עם הזמן.

רק לאחר שאשמע על הציפיות שלכם מהניתוח אחליט ואסביר לכם בפירוט על אשר ניתן להשיג הניתוח ויחליט האם הציפיות תואמות לתוצאות האפשריות.

אסביר לכם בפירוט על כל הסיבוכים האפשריים, סיבוכים שיכולים לקרות בכל ניתוח וכן על סיבוכים אפשריים לכל ניתוח באופן יותר ספציפי. ההסבר מיועד לתת לכם כלים לקחת החלטה לגבי הניתוח ובכדי למזער את הסיכונים.

בד”כ הניתוח יבוצע בהרדמה כללית ולרב מומלץ להישאר ללינה של לילה אחד להשגחה. במידה ותחליטו להשתחרר ביום הניתוח אנא דאגו לליווי מתאים לאחר הניתוח לביתכם ולמישהו אשר ישהה במחיצתך בלילה שלאחר הניתוח. לרב ניתוחים אלה מצריכים השגחה של לילה אחד לפחות.

בניתוח עצמו אתם תקבלו חומרי הרדמה אשר יעזרו לכם להירגע בתהליך ההרדמה ואשר ימנעו מכם כאבים בזמן הניתוח ולאחריו. לאחר הניתוח אתם תשהו כשעה בחדר התאוששות ולאחר מכן תועברו לחדר להשגחה נוספת. האזור המנותח יהיה חבוש בחבישה או שיושארו פלסטרים ואתם תתעוררו עם סווג החבישה המתאים לניתוח אותו תעברו ואשר לגביו תקבלו הנחיות לפני הניתוח לרב יהיה מחוך או חגורה מתאימה. ההחלטה על סוג החבישה תילקח על ידי ועל פי מהלך הניתוח. בכל מקרה ביום שלאחר הניתוח ולפני שחרורכם נדאג כי אתם תצאו לביתכם עם פלסטרים בלבד על אזור החתך ועזרים נוספים תלוי בסוג הניתוח.

מיד לאחר הניתוח יעזרו לכם לקום ולהתהלך. הקימה המוקדמת באה למנוע סיבוכים של היווצרות קרישי דם ו/או דלקת ריאות. תקבלו הנחיות ויתכן אף בלון או מתקן אשר עוזרים לנשימה לאחר ניתוח.

החבישה לאחר הניתוח לרב תהיה פלסטר בלבד וחזיית ספורט. אתם תוכלו להתקלח עם מים וסבון 24 שעות לאחר הניתוח. כל התפרים הם תפרים נספגים ואין צורך בהוצאתם. יתכן ויהיו קצוות תפרים אשר יוסרו לאחר כשבועיים אם הם לא יפלו לבד. בתחילה אזור הניתוח יהיה נפוח ויתכנו שטפי דם למשך כשבועיים עד שלושה. רב הנפיחות חולפת לאחר כחודש. צורתו הסופית של האזור המנותח תראה לאחר מספר חודשים. מיד לאחר הניתוח יתכן ותהיה ירידה בתחושה באזור המנותח או רגישות יתר. תתכן הרגשה של נוזלים. כל אלו ייעלמו לאחר מספר ימים או שבועות.

לאחר הניתוח אהיה זמין בכל שעה ובכל יום בשבוע. לאחר הניתוח יינתן לך מספר הטלפון האישי שלי ויהיה ניתן להשיג אותי בכל שאלה או צורך. היחס האישי לו תזכו כבר במהלך הייעוץ הראשוני יהיה קיים גם לאחר הניתוח. כל החלפת חבישה או טיפול בפצע הניתוחי יבוצע על ידי. לאחר הניתוח תהיה ביקורת ראשונית לאחר לא יותר משבוע או על פי הצורך. אתם תחזרו לביקורות תכופות על פי צורת החלמתכם ועל פי הצורך. הביקורות יהיו לאחר מכן פחות תכופות.

לאחר הניתוח לרב יהיו כאבים. לרב הכאבים ניתנים לשליטה על ידי כדורים נגד כאבים כמו אופטלגין או אקמול. מומלץ ביומיים הראשונים לאחר הניתוח לקחת נוגדי כאבים. הנחיות יינתנו בהתאם לסוג והיקף הניתוח.

מומלץ לא לבצע פעילות גופנית מאומצת 6 שבועות לאחר הניתוח. יהיה עליכם להיות עם מחוך או חגורה במשך תקופה זאת.  ניתן לבצע פעולות שגרתיות ללא מגבלה. מיד לאחר הניתוח העור יהיה מתוח ולפעמים יופיע יובש. לאחר הניתוח והמקלחת הראשונה ניתן להשתמש בכל קרם לחות ויש להימנע ממריחה על אזור החתך. אזור הניתוח יהיה נוקשה ורק לאחר מספר שבועות או חודשים הוא יתרכך. בביקורים שלאחר הניתוח תוכלו להיוועץ עימי  על המשך תהליך הריפוי.

לרב יש לקחת חופש מהעבודה  על פי סוג העבודה והפעילות אשר עלייך לבצע ועל פי הניתוח שבוצע. תוכלו להיוועץ איתי ועל פי ניסיוני על זמן ההחלמה הספציפי לכל ניתוח.

יש לזכור כי כל אחד אשר שוקל לבצע ניתוח צריך לשקול את הצדדים החיוביים וגם את הסיכונים.

הניתוח הם שכיחים ומבוצעים במאות ואלפי נשים וגברים ברחבי העולם. הצורה הטובה ביותר לשמוע וללמוד על הסיכונים היא על בסיס אישי איתי. בכל ניתוח קיימים סיכונים בחלקם נמוכים וקיימים בכל ניתוח ובחלקם קיימים יותר על פי הנתונים האישיים. כל הסיבוכים יוזכרו ויוסברו במהלך הייעוץ  ולאחר בדיקתך. סיבוכים כמו זיהום דימום, סרומות, שינויים בתחושה בעור, פגיעה בעור, יצירת אי סדירויות ואסימטריה כמו גם סיכון בהרדמה כולם יוסברו במהלך הייעוץ.